Обережно! Амброзія!

Кількість людей, для яких властива алергія на амброзію, збільшується щорічно. Як відомо, цвітіння амброзії стартує в кінці липня і закінчується тільки з першими морозами. Кожна рослина виробляє приблизно один мільярд пилкових зерен, вони подорожують завжди разом з потоком вітри і здатні долати досить великі відстані, більше 400 кілометрів. Щоб розвинулася алергія на амброзію, достатньо чотирьох зерен пилку. 

Якщо ви виявили амброзію в своєму городі, кращий спосіб позбутися його – вирвати з коренем в кінці червня, коли стеблинки бур’яну починають тільки розростатися.

Здорова людина під час прибирання бур’яну амброзії повинна бути захищеною, інакше вже на наступний рік він може виявити у себе ознаки алергії на цю рослину, яка легко переростає в бронхіальну астму, особливо у дітей.

Більшість алергологів впевнені, що найдрібнішу пилок амброзії вже можна вважати самим агресивним алергенів, який здатний провокувати астму. Ніякі інші дерева і трави у людей не викликають такого обширного спектра впливу пилку на шкіру і слизову людини.

На жаль, ніхто від розвитку алергії не застрахований, і навіть абсолютно здорова людина стати може аллергиком, якщо протягом кількох тижнів дихати буде повітрям, в якому присутня значна кількість пилку амброзії. Слід знати про те, що зароблена даними чином алергія, майже невиліковна.


Тому вкрай важливо знищувати цей бур»ян поруч з вашею оселею, а не культивувати його, як мімозу! Це небезпечно для Вашого життя і життя ваших дітей!

 

Поділитися в соц. мережах:
Рейтинг: 1

Автор публикации

1
не в сети 7 лет

Людмила Савостьян

Комментарии: 0Публикации: 1Регистрация: 28-02-2016

Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью социальной сети: 

Авторизация

Войти с помощью социальной сети: 

Регистрация

Войти с помощью социальной сети: 

Генерация пароля

Яндекс.Метрика