Тарифи

Вважаю за необхідне у рубриці "Важливе" крім банківських реквізитів надати інформацію про тарифи для оплати за електрику та членські внески. Крім того - напевне є якісь інші платежі за додаткові послуги, що можуть надаватися в кооперативі.

Поділитися в соц. мережах:
Рейтинг: 1

Автор публикации

1
не в сети 2 года

Vasiliy27

Комментарии: 0Публикации: 2Регистрация: 07-05-2016

Читайте также:

Комментариев: 10

 1. Поддерживаю. Особенно меня интересует тарифы и вообще есть ли возможность на подключение 380V

  Рейтинг: 0
 2. Остання інформація по тарифам http://www.glevaha4.in.ua/povyshenie-tarifov-na-elektroenergiyu-2/
  Нагадую, що на сайті також працює «пошук по сайту» та архіви.
  Якщо є госта необхіндість то звичайно можна виокремити дану інформацію в рубриці «Важливе».
  Андрій, мені здається, якщо адресувати Ваше питання, то результатів буде більше, наприклад парвлінню, чи садоводам які мали досвід підключення 380В, хоча я особисто таких не знаю.

  Рейтинг: 0
 3. Игорь, Вы админ,я правильно понял? Могу задать вопрос — кто собственник домена зтого сайта и кто оплачивает хостинг и Ваши услуги?

  Рейтинг: 0
 4. Мої послуги не оплачуються, я просто запропонував на прикладі інших глевах що і нам би пора мати щось подібне,а домен і хостинг оплачувались в правлінні.

  Рейтинг: 0
 5. Насчет ваших услуг так и думал. Насчет сайта. Если он оплачен из денег садоводов — должен информировать о том, что их интересует. Считаю, что рубрика ТАРИФЫ имеет право на жизнь. Как и рубрика ВОПРОСЫ ПРАВЛЕНИЮ. Я пока не понял, как адресовать правлению вопросы, чтобы получить ответ. Просветите меня, если не сложно.

  Рейтинг: 0
 6. Андрей, просто задавайте вопросы в интерисующих вас темах. На сайте есть пользователь «Pravleniye» и председатель правления — Павел Цуканов. Если не получили ответ, можно напоминать лично «ответчику».

  Рейтинг: 0
 7. Як мені здалося, тарифи в наш час дуже часто змінюються і зручніше їх публікувати як новину а не як посітйну рубрику, до того ж якщо набирається достатня кількість новин (2-5), робиться поштова розсилка на електронні адреси коричтувачів. Але звичайно все залежить від бажання користувачів, як забажаєте так і зроблю.
  З приводу адресації питань безпосередньо нашому правлінню на даному сайті: можна скористуватися форумом, і в темі просто вказати кому саме адресоване питання, або створити тему «Вопрос-Ответ», або опублікувати новину(хоча краще на форумі) звичайно насильно я не зможу заставити на нього відповісти іншу людину, але принаймні Павел Цуканов і Катерина Гурова обіцяли за можливості моніторити ситуацію на сайті, навіть якщо випадково не помітити ваш пост, то відправити даним користувачам приватне повідомення з посиланням на питання, на крайній випадок є пошові адреси в контактах. Поки функціонал такий, а оскільки великого ажіотажу навколо сайту не було, він скоріше був як візитка з подальшою первпективою розвитку, тому я і заклав в нього примітивні риси соціальної мережі.

  Рейтинг: -1
 8. Все тарифы, кроме платы за электроэнергию, будут пересматриваться на общем собрании. Поэтому расписывать их сейчас не вижу смысла.На счет подключения 380 и двух тарифных счетчиков. Возможность данных подключений есть. нужно обратится в правление с заявлением.

  Рейтинг: 0
 9. Шановні користувачі сайту, з 1 березня змінюються умови оплати за електроенергію, детальніше тут http://www.glevaha4.in.ua/cena-elektroenergii/

  Рейтинг: 0

Добавить комментарий

Войти с помощью социальной сети: 

Авторизация

Войти с помощью социальной сети: 

Регистрация

Войти с помощью социальной сети: 

Генерация пароля

Яндекс.Метрика