Збори уповноважених членів масиву «Глеваха-4»

Друзі! Щоб уникнути ситуації, коли окремі люди фактично зривають спроби правління підвищити рівень благоустрою масиву голосуючи проти підвищення членських внесків (сподіваюся, що усі розуміють поняття "хочеш катитися, вмій і санчата возити") ПРОСИМО ВЗЯТИ АКТИВНУ УЧАСТЬ у зборах в см "Глеваха-4", що відбудуться у цю суботу.

Підняті важливі для нас питання по електроенергії та охороні сумісної території масиву (відсутність охорони сприяє численним випадкам крадіжок (в т.ч. електроенергії) подекуди не без участі самих садоводів, НАРЕШТІ асфальтування центральної вулиці і т.ін.

Для песимістично настроєних користувачів: якщо не підтримати дану ініціативу або проігнорувати її, то якісна дорога не зявиться сама по собі, а кількість крадіїв і просто бешкетників явно не зменшиться! Звісно наявність охорони сумісних територій не убереже ваш дім від грабежу, але зменшить кількість злодіїв, що працюють на території масиву. Поки-що грабують нежилі будинки, не чекайте доки під загрозою буде не лише ваше майно, а й ваше життя та ваших близьких (Щодо охорони детальніше читайте одноіменну статтю на сайті Глевахи-4).

Голосування буде відбуватися за участю уповноважених, решту садоводів просимо прийти на збори і підтримати ініціативу та завадити тиску на уповноважених зі сторони "постійно незадоволених осіб" та емоційних мешканців масиву!
Порівняйте скільки ви платите за благоустрій вашої прибудинкової території в Києві за рік і скільки в Глевасі! Що платимо, те і будемо мати :)

Минулої осені на аналогічних зборах під тиском активної громади було проголосовано за скорочення охорони на території см узагалі і що ми маємо? Цієї зими на кожній із вулиць масиву по 2-3 пограбовані дачі. Звісно, кожен садовод має подбати про безпеку свого майна. Але чи дійсно рішення під тиском такої активної громади відповідає бажанням переважної більшості мешканців масиву?

Порядок денний :
1. Звіт ревізійної комісії;
2. Охорона загального майна садівничого масиву;
3. Встановлення розміру членських внесків;
4. Електроенергія;
5. Асфальтування вулиці 2-га Лісова;
6. Інші питання.

Поділитися в соц. мережах:
Рейтинг: 0

Автор публикации

18
не в сети 5 лет

Svet04ka

Комментарии: 50Публикации: 13Регистрация: 24-12-2015

Читайте также:

Добавить комментарий

Войти с помощью социальной сети: 

Авторизация

Войти с помощью социальной сети: 

Регистрация

Войти с помощью социальной сети: 

Генерация пароля

Яндекс.Метрика